Ogłoszenie od Czytelnika: „Poszukuję kolegów ze studiów, byli z Wilna”

Otrzymaliśmy prośbę od Czytelnika z Polski. Poszukuje on kolegów, z którymi studiował: m.in. Babicza i Jusisa. Prosi o kontakt osoby, które pamiętają wspólnie spędzone lata. Poniżej zamieszczamy treść ogłoszenia.

Czytaj również...

Nazywam się Andrzej Piechocki, jestem emerytem, mieszkam w Polsce.

W latach 1976-1981 studiowałem w mieście nad Newą. Kierunek: automatyka, telemechanika i łączność w transporcie kolejowym. Studiowali tam również koledzy z Wilna. Po zakończonych studiach rozjechaliśmy się do swoich Ojczyzn.

Minęły lata i wierzę, że możemy z sobą rozmawiać, spotkać się. Pamięć już się wymazuje, ale kolegów Babicza i Jusisa pamiętam. Może są też inni, którzy chcieliby się spotkać? Odezwijcie się, proszę. W końcu maja będę trzy dni w Wilnie. Może się spotkajmy?

Moje namiary: tel. (+48) 793 767 760
e-mail: andrzej5606@o2.pl

Afisze

Więcej od autora

Pokaz filmu „Droga pielgrzyma” w DKP w Wilnie

„Droga Pielgrzyma” to nagradzany dokument opowiadający o uczestnikach Międzynarodowej Pielgrzymki Pieszej Suwałki – Wilno. Przez dziesięć dni kamera towarzyszyła pielgrzymom w ich drodze do Matki Bożej Miłosierdzia w Ostrej...

Koncert, kabaret i wykład w PUTW w Wilnie

24 maja 2026 r. słuchacze Polskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku (PUTW) w Wilnie gościli w swych progach zespół śpiewaczy Złoty Wiek z Klubu Seniora z Rudominy i historyka z Uniwersytetu Gdańskiego a na zakończenie spotkania wystąpił kabaret.

Wyjątkowe półkolonie „Ania z Zielonego Wzgórza” wracają na Antokol

Półkolonie skierowane są do dzieci w wieku 7–10 lat i stanowią wyjątkową propozycję dla rodziców, którzy chcą, aby ich pociechy spędziły wakacje nie tylko aktywnie, ale również rozwijając swoje...